کارگاه آموزشی طراحی سیستم تصفیه آب صنعتی با نرم افزار WAVE

Water Application Value Engine

16 ساعت آموزش کاربردی و تخصصی

ثبت نام کارگاه های آموزشی تصفیه آب و تصفیه فاضلاب شرکت فنی مهندسی زیست نگار

 نرم افزار Water Application Value Engine به اختصار  WAVE نرم افزار جدید و کاربردی شرکت DOW  می باشد. به گفته متخصصین شرکت DOW  این برنامه مدل سازی یک ابزار با سه فن آوری(3IN1) است که سه تکنولوژی پیشرو (اولترافیلتراسیون، اسمز معکوس و رزین مبادله یونی) را به یک پلت فرم جامع متصل می کند. نرم افزار WAVE برای طراحی و شبیه سازی عملکرد سیستم­های تصفیه آب با استفاده از تکنولوژی های اولترافیلتراسیون UF، اسمز معکوس RO و تبادل یونی  IER مورد استفاده قرار می گیرد.تصفیه آب اغلب نیازمند به بیش از یک فن آوری برای دستیابی به کیفیت آب مورد نظر برای یک هدف خاص دارد.

در زیر می توانید ویدئو معرفی نرم افزار را مشاهده فرمایید.

ابزارهای طراحی تکنولوژی تصفیه آب، بهینه سازی سیستم های با تکنولوژی های چندگانه برای تولید آب به طور قابل اطمینان و با کمترین هزینه ممکن است دشوار باشد. نرم افزار طراحی DOW ™ WAVE سه تکنولوژی پیشرو در صنعت – اولترافیلتراسیون، اسمز معکوس و مبادله یون – را به یک ابزار جامع با استفاده از یک رابط مشترک متصل می کند. این فرایند طراحی با چند تکنولوژی را ساده کرده و در نهایت به کاهش زمان طراحی سیستم های تصفیه آب کمک می کند.

طراحی سیستم تصفیه آب صنعتی با نرم افزار WAVE

نرم افزار  WAVE بهترین ویژگی های برنامه های قدیمی Dow، مانند ROSA، UFLOW، IXCALC و CADIX را ارتقا می دهد، در حالی که  این تکنولوژی ها را با هم در یک رابط کاربری مشترک و کاربر پسند به همراه صرفه جویی در زمان طراحی، ارائه می کند. این فن آوری جدید نرم افزار Dow ​​برای ارزیابی عملکرد UF، RO و IX در سیستم های تصفیه آب، به صورت جداگانه یا در ترکیب باهم در آرایش های مختلف کمک می­کند.

 طراحی سیستم تصفیه آب صنعتی با نرم افزار WAVE

کارگاه آموزشی نرم افزار WAVE برای اولین بار در ایران توسط شرکت فنی مهندسی زیست نگار در دو روز 16 ساعت، از ساعت 9 صبح تا 17 عصر می باشد، تمامی مباحث به صورت کامل پوشش داده می شود و در انتها شرکت کنندگان محترم سؤالات خود را (که معمولاً در پروژه های مختلف به آن برخورده کرده اند) از مدرس دوره پرسیده و به صورت کامل به آنها پاسخ داده می شود.

در انتها به هر یک از شرکت کنندگان دوره ، گواهی حضور در دوره آموزشی شرکت فنی مهندسی زیست نگار اعطاء می گردد.

ثبت نام کارگاه های آموزشی تصفیه آب و تصفیه فاضلاب شرکت فنی مهندسی زیست نگار

تقویم آموزشی:

تقویم آموزشی آموزشگاه تخصصی آب و فاضلاب زیست نگار پائیز ۱۳۹۹

اخبار برخی دوره های برگزار شده

کانال تلگرام آموزشگاه تخصصی آب و فاضلاب شرکت فنی مهندسی زیست نگار @tc_zistnegar