اطلاعیه:

شرح تخفیف ها و نکات قابل توجه قبل از ثبت نام کارگاه های آموزشی (حتماً مطالعه شود)

1-در صورت ثبت نام همزمان دو کارگاه آموزشی مشمول 10 درصد، سه کارگاه آموزشی 15 درصد و چهار کارگاه آموزشی به بالا 20 درصد تخفیف خواهید شد که به صورت خودکار در قیمت نهائی لحاظ می گردد.


2-پیش نیاز شرکت در کارگاه آموزشی طراحی سیستم های تصفیه آب صنعتی با نرم افزار WAVE ،سه کارگاه آموزشی: نرم افزار ROSA ، نرم افزار CADIX و کارگاه طراحی UF می باشد و افرادی که سه کارگاه فوق را گذرانده باشند، می توانند در کارگاه آموزشی نرم افزار WAVE ثبت نام و شرکت کنند. در غیر این صورت در صورت متوجه نشدن مباحث مسئولیت به عهده خودشان خواهد بود.


3-ظرفیت هر کارگاه برای افزایش راندمان یادگیری و بهره وری شرکت کنندگان به 10 نفر محدود شده و به دلیل تقاضای بالا این ظرفیت در بازه زمانی کوتاه تکمیل می شود، بنابراین در صورت تمایل قطعی به شرکت در کارگاه های آموزشی ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.


4-در صورت ثبت نام گروهی 5 نفر به بالا برای هر کارگاه شامل تخفیف خواهید شد که بدین منظور قبل از ثبت نام جهت استفاده از کد تخفیف با شماره آموزشگاه تماس حاصل فرمائید.


5-به هیچ عنوان امکان پرداخت هزینه ثبت نام پس از شرکت در کارگاه وجود ندارند و فقط افرادی در کارگاه شرکت داده می شوند که ثبت نام و پرداخت خود را از طریق همین صفحه تکمیل کرده باشند.


6-در صورت درخواست فاکتور پس از ثبت نام با شماره آموزشگاه تماس حاصل فرمائید تا در اختیار شما قرار بگیرد.


7-پس از ثبت نام در صورت موفق آمیز بودن پرداخت، پیامکی حاوی تایید ثبت نام در کارگاه برای شما ارسال می شود و اطلاعات لازم جهت شرکت در کارگاه اعم از آدرس دقیق و سایر اطلاعات لازم از طریق شبکه های اجتماعی فعال شماره موبایلی که وارد کرده ایید، در اختیار شما قرار می گیرد.


8-محل تشکیل کارگاه های آموزشی تهران می باشد و در حال حاضر فقط دوره ها به صورت حضوری برگزار می گردد.

ظرفیت باقی مانده کارگاه های در حال برگزاری (کلیک کنید)

✅ کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي طراحي سيستم اسمزمعکوس با نرم افزار ROSA - تاريخ برگزاري: 27 و 28 دی ماه 1397

برگزار شد.


✅ کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي طراحي و راهبری سیستم های رزینی و تبادل یونی با نرم افزار CADIX - تاريخ برگزاري: 4 و 5 بهمن ماه 1397

برگزار شد.


✅ کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي طراحي و راهبری سیستم های اولترافیلتراسیون (UF) - تاريخ برگزاري: 11 و 12 بهمن ماه 1397

برگزار شد.


✅ کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي طراحی سیستم های تصفیه آب صنعتی با نرم افزار WAVE - تاريخ برگزاري: 2 و 3 اسفند ماه 1397

ثبت نام کرده: 7 نفر از 10 نفر


کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي بهره برداری و شستشو(CIP) سیستم اسمزمعکوس - تاریخ برگزاری: 9 و 10 اسفند ماه ۱۳۹۷

ثبت نام کرده: 4 نفر از 10 نفر


کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي طراحي و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی به روش لجن فعال(هوادهی گسترده) - تاریخ برگزاری: 16 و 17 اسفند ماه ۱۳۹۷

ثبت نام کرده: 2 نفر از 10 نفر


کارگاه 16 ساعته آموزش کاربردي راه اندازی و بهره برداری از تصفیه خانه های بیولوژیکی فاضلاب - تاریخ برگزاری: 23 و 24 اسفند ماه ۱۳۹۷

ثبت نام کرده: 3 نفر از 10 نفر

ثبت نام کارگاه های آموزش تخصصی آب و فاضلاب زیست نگار

لطفاً جهت ثبت نام کارگاه های آموزشی، فرم زیر را با دقت تکمیل نموده و هزینه کارگاه را پرداخت نمایید.